Saral Temizlik Şirketi, Ev,İş,Cam Silimi, Halı Yıkama, Temizlik Firması, Temizlik Firmaları

Temizlik İçin Yardımcı Bayan

Genel ve özel tüm temizlik hizmetleri için yardımcı bayan gönderilir. Temizlik için yardımcı bayanlar günlük,haftalık, aylık veya sizin istediğiniz periyotlar için evinize bırakılıp, evinizden alınır. Göndermiş olduğumuz bayanlar güvenilir ve işlerinde profesyoneldir. Temizlik için yardımcı bayan ihtiyacınızda bizimle mutlaka temasa geçiniz....

Hakkımızda

"Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır" ilkesinden yola çıkan Saral Temizlik hedef ve stratejileri doğrultusunda, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, güvenilir temizlik hizmetlerini en iyi şekilde vermek ve tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak suretiyle hedef pazarlarda ortaklarının beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmek ve büyütmek misyonunu taşımaktadır.

Saral Temizlik, temizlik pazarındaki diğer firmalardan çok farklı olarak, tesislere uygun komple temizlik hizmetlerini özenle ve iletişimi destekleyen danışmanlı sevisleri ile gerçekleştirmektedir. Alışveriş merkezlerinin temizliğinden, konut ve villaların temizliğine kadar değişik yelpazedeki alanları, tesislerin sahip oldukları fiziksel parametreler ve yapılan çalışmalar doğrultusunda hazırlanan tesisi yeterli ve doğru seçilmiş kişi, malzeme ve ürünlerle temizlik işlemlerini özenle yapmaktadır.

Saral Temizlik bugüne kadar bir çok önemli projeyi hayata geçirmiş ve gerçekleştirdiği projelerin bir çoğunun da komple temizlik işletimlerini üstlenmiştir ve üstlenmeyi sürdürecektir.

Hizmet Bölgelerimiz

Haberler

Bu bölüm yapım aşamasındadır..

Referanslarımızdan Bazıları